22 września. Spotkanie DKK
Za nami kolejne spotkanie DKK! 22 września rozmawialiśmy o książce „Moralność Pani Piontek” Magdaleny Witkiewicz. Było dużo śmiechu i refleksji nad tym, gdzie kończy się troska, a zaczyna kontrola. Dziękujemy wszystkim za obecność i inspirującą dyskusję! Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu!
